"Nemcsak műved van, az idő is van. S az időn belül megvan a te pillanatod, melyet nem szabad elmulasztani." Márai Sándor
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: táskakészítés/bagsewing. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: táskakészítés/bagsewing. Összes bejegyzés megjelenítése
2013. március 28., csütörtök
2013. március 6., szerda
megújulás
Ez meg igazából egy Smart-ies, ami nagyon régóta van a repertoárban (ma fellengzős kívánok lenni), már a wamp-on is ezer éve kínálom (ez kettőt jelent, két évet), csak közben az történt, hogy először elfogyott az alapanyag, a vízlepergető cucc, ill. nem fogyott el, csak éppen valami nagyon sok %-kal emelték a spanyolok az árat (60 ?), cserében hetek, hónapok múlva szállították. Vagyis, mégis csak elfogyott számomra.
Aztán meg a fület is másképpen szerettem volna, mert eleddig bőr /műbőr fülvolt, de nem mindig sikerült színben megfelelőt kapnom, és ezt én eléggé untam,így most ez változott.
A forma, az elrendezés, a méret, a belső viszont nem.
Itt egy before kép.
2013. március 5., kedd
retrospektív
Nem ennyi táskát készítettem, de ezek most színesek, az pedig jólesik.
Ez a sárga például ma reggelre lett kész. Azt az egyet tudtam, hogy a sárga barnával remekjó, azt, hogy egyben hogyan fog tetszeni, azt nem. Jelentem: nagyon.
Ez laptop táska, őszi erdős, a bélése...! A masina külön rekeszben, bocs.
Ez is laptop táska, teljesen más, nemcsak a szín, hanem az összhatás miatt is. Ennél a táskánál kezdődött el az a móka, hogy akkor a laptop legyen egy külön elválasztó részben (hajamat téptem), megrendelőJuditnak köszönhetően már tudom, hogy ilyet is tudok.
Csak annyit mondok: bélés. De azt elhaló hangon.
Hát ez meg az a táska, amelynek átvétele a 3000-es táskák árnyékában történt, de ha tudnátok, milyen helyes fiatal lány volt a megrendelő... Hát nagyon.
2012. november 21., szerda
őszi erdő
Fekete laptop táskára érkezett megrendelés, de
úgy legyen fekete, hoyg közben az őszi erdő színei is megjelenjenek egy
csíkban. Először tartottam tőle, mert bár a fekete (szinte) mindent
elbír, mégis,mégis... Viszont eszembe jutott, hogy két éve vár egy textil felhasználásra, fekete alapon őszi erdő, nem tudtam
mire felhasználni eddig, csak rakosgattam ide-oda. Most azonban!
Egyszerűen tökéletes a bélés a külsőhöz.
Odavagyok érte, no.
Odavagyok érte, no.
2012. november 7., szerda
2012. november 6., kedd
2012. október 17., szerda
(g)az táskákról
Megtaláltam a legmegfelelőbb időt a táskamutogatásra, végülis csak holnap indulunk.
Kezdem az enyémmel, friss, bőven volt éjszaka és kora reggel még idő egy újra, különben is, ha nincs egy göncöm táskám, ugye. A szükség.
Alapból nagyon nagy, tényleg az, de lehet kisebbíteni. Ezren csinálnak már ilyen lehajtós táskákat, tudom.
A ketteske az Urban Legend. Ezt majd még mutatom, most megyek pakolni. Dehogy a bőröndbe, a rumlit elfele előbb.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
































